Koncepty a kreativa

Každé dobré video začíná dobrým nápadem. Vyslechneme si Vás nebo Váš marketingový tým, jasně definujeme a vytříbíme zprávu, kterou chcete komunikovat, a vymyslíme, jak to udělat zajímavě a kreativně. 

Online a TV reklama

​Úspěšná a kvalitní reklama nemusí stát milióny. Nemusí stát ani statisíce. Umíme vytvářet video obsah za rozumné ceny, podle možností a potřeb našich klientů.  

Firemní video & Events

Video je nesmírně efektivní nástroj k představení Vaší firmy zákazníkům. Pozvěte záklazníky k sobě, ukažte jim zákulisí výrobního procesu, vysvětlete jim, proč jim bude právě Vaše firma užitečná. Ne nadarmo se říká, že jeden obrázek je více než tisíc slov. 

Videoklipy a módní filmy

Tetelíme se blahem, když se můžeme kreativně vyřádit a "dělat umění" a opravdu si užíváme si spolupráci s lidmi z dalších tvůrčích odvětví. Ozvěte se nám. A opět připomínáme - i s malými rozpočty se dají tvořit velké věci. 

Dokumentární film, reportáže

Je vzrušující být "tam venku", prožívat, vidět a přinášet Vám zážitky z první ruky. Spolupracujeme s televizemi a internetovými platformami na výrobě reportáží a dokumentárních filmů. 

Konzultace

Chcete mít vlastní firemní či osobní video kanál, vytvářet si sami produktová videa, video návody nebo informovat o dění ve vaší firmě či organizaci? Rádi Vám ukážeme cestu, není to nic složitého. Vážně.