Váš člověk

Jakub Zahradníček

režisér, kameraman, fotograf, video producent

Jsem profesionál v oboru audiovizuální tvorby. Už od roku 2010 se věnuji výrobě reklamních spotů pro on-line i TV, tvorbě firemních videí, natáčení dokumentárních a uměleckých filmů, přednášek a eventů (2010 - 2016 v Keni, následně v České republice). Umím produktovou, portrétní a reportážní fotografii.

Mám mnoho zkušeností s prací pro velké nadnárodní společnosti (např. tři roky výhradní videoprodukce pro Heineken East Africa) a reklamní agentury (např. Lion Communications, VCCP), ale mezi mými klienty mají své nezastupitelné místo i menší firmy a jednotlivci. Mezi klienty nedělám rozdíl a ke každé zakázce přistupuji se stejnou mírou nadšení a  nasazení. 

Jsem flexibilní, umím improvizovat a přizpůsobit se konkrétním podmínkám. Umím postavit štáb na míru, udělat casting, zajistit lokace, vizážistu, stylistu a vše další, co k filmu, videu a fotografii patří. Spolupracuji se spolehlivými profesionály z oboru. 

Můj profil "Na volné noze" - www.navolnenoze.cz/prezentace/jakub-zahradnicek/

Spokojení klienti

Heineken, Deloitte, Uber, Komerční banka, Super Zoo, Czechitas, OBag, Advee, Easy Software, Škoda Motorsport, Flora, Leerdammer, Kempinski Hotels, Pernod Ricard, Bacardi, Chase Bank, Prezident 21, Hašpl, Pepe Jeans, Agile Coders, Město Hradec Králové, Nadační fond pro rozvoj plného vědomí, PFX, TV Stream, Česká Televize, US AID, Cemex

Spokojené agentury

Lion Communications, VCCP, Fuse, Mustard, Newcast, AnFas, Dantoa, Omnicom Media Group, Czech Promotion Group, B Digital, Zaraguza